BAZAR

V této rubrice naleznete naši nabídku repasovaných či renovovaných výrobků z různých oblastí elektroniky, dále také nabídku nadměrných zásob součástek a náhradních dílů určených pro radioamatéry, elektroniky či domácí kutily.
Zde nabízená elektronika prošla servisní činností, kde byly odstraněny zjištěné závady(uvedeno u každého přístroje včetně reálných fotografií) a v případě RETRO výrobků, kromě již zmíněných oprav, prošly kompletní renovací (komplexní vyčištění, oprava, seřízení a renovace povrchu atd.). Takže zde určitě nekupujete zajíce v pytli, nejsme klasický Bazar, který vykoupí a obratem prodává a mnohdy neví skutečný stav zboží. Bohužel i přes tuto veškerou péči se vzhledem ke stáří výrobků mohou ojediněle vyskytnout skryté vady. V tomto případě máte týdenní lhůtu na přezkoušení výrobku, kdyby se náhodou objevilo něco o čem jsme nevěděli a tříměsíční záruku na funkčnost výrobku ve stavu převzetí (tj. jako standartní lhůta v případě oprav). Ale i následně se budeme snažit v případě jakýchkoliv závad Vám opět pomoci tak, aby došlo k oboustranné spokojenosti s používáním tohoto zboží.
Mimo jiné zde nabízené bazarové zboží je pouze to, které z hlediska pohledu servisu má určitou užitnou hodnotu (lepší parametry, delší životnost apod.), mnohdy vyšší, než kdejaký současný levný čínský výrobek, který stěží plní předpokládané funkce a to ještě pouze v době záruky, nebo se již dnes standartně nevyrábí a tudíž se nedá koupit nový.
U RETRO přístrojů pak spojujeme nejen kvalitu technického zpracování a parametrů, ale také kvalitu kusu poctivé řemeslné práce a krásu nostalgického vzhledu.
Naše více než třicetiletá zkušenost se servisem elektroniky je zárukou správného postupu při řešení jakýchkoliv závad příp. repasí u retro výrobků.
 
Aktuální nabídky najdete v jednotlivých podskupinách. Mimo to můžete ostatní věcičky najít na našem AUKRO účtu na adrese uživatele: Pavel_73